Край на мълчанието! Златка удари Благо в земята: И 10 деца да направиш, пак няма да ги оцениш

0

- Advertisement -

Златка Райкова каза край на мълчанието и удари бившия си Благой Георгиев в земята с думите си относно раздялата им и новата му връзка.

В социалния си профил тя отвори чат с фенове и откровено отговаряше на техните въпроси. Попитана как възприема изневярата на Благо и това, че ще има пето дете, плеймейтката отговаря: „Нищо ново. Някой да не би да се е изненадал“.

И допълва: „Няма да си правя пиар с раздялата на едно семейство. Имам най-прекрасното нещо на света! Някои хора и 10 да направят, няма да знаят какво е“. За всички стана ясно, че под „някои хора“ Златка визира Благо, който очаква петото си дете от четвърта различна жена.

Според моделката, Джизъса не успява да оцени нито едно от децата си и това е жалко.

Малко по-късно след публичния чат, Златка изтри всички въпроси и отговори, свързани с раздялата и Благо.

Оставете отговор

Вашият електронен адрес няма да бъде публикуван.

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече