РЕЗИЛ! Новата песен на Галена едно към едно с албански хит! (Вижте двете парчета – ВИДЕО)
- Advertisement -
За голям резил с новата песен на Галена „100 живота“ разкри сайтът Flip.bg. Изданието хвана фолк фурията в кражба от албански изпълнител, но по скандалното в случая, е че Галена се ожали как цели 2 месеца мислила новия си хит.
Всъщност парчето й е едно към едно с албанската песен „Te dua“ на Kushtrim Dobra и меломани веднага я разкриха. Те доловиха и голяма прилика със сръбския хит „Lumin“ и заключиха: „Май само текстът и клипът не са крадени“.
Видеото в действителност предизвика голям интерес, тъй като е с участието на секс символа на родното кино Иво Аръков. В края на клипа, който има сюжетна линия, Галена забива торта в лицето на актьора.
„Умишлено забавях „100 живота“, защото исках да му се насладя на живо заедно с вас. Надявах се да е след края на пандемията, но нещата се проточиха“, разкрива Галена. Певицата благодари на целия екип за работата по проекта и по-специално на Иво Аръков, който изтърпял целия тормоз.
Подробности вижте ТУК.